Radčiny tipy

5+1 situací, které se neobejdou bez šperku

Díky sdílení žijeme...

Život nám chystá různá překvapení. Pokud jsou příjemná, stojí za to je oslavit. A když je řeč o oslavách, neměly by na nich chybět dárky. Co jiného by bylo pro ženu vhodnější, než krásný šperk, který jí vždy připomene slavnostní chvíle plné štěstí.


1. Jste zasnoubeni? Chcete, abyste si oba řekli ANO?

Nepodceňte situaci. Pojistěte se a zainvestujte do prstenu nebo Vám přítelkyně řekne NE a naopak:-)

Dejte najevo, že Vám na zasnoubení opravdu záleží.

I když se spousta žádostí o ruku odehrála zcela spontánně a místo prstenu posloužila třeba pampeliška, drátek či jiný improvizovaný výrobek, nádhernému prstenu se prostě nic nevyrovná. Při pohledu na něj by si měla žena vždy vzpomenout na nejdůležitější projev lásky ve svém životě.

2. Stane-li se z Vás bakalář či magistr…

Slavnostní zakončení vysokoškolského studia je u nás stále velmi významnou událostí. Ať už končí bakalářským či magisterským titulem, nebo se z vašeho dítěte stál právě doktor, vždy si zaslouží uchovat tento významný milník ve svém životě památkou, která mu zůstane navždy. Mužům se hodí darovat hodinky, ženám náušnice, prsten nebo krásný řetízek.

3. Narozeniny – nejen kulatiny s novými náušnicemi nebo přívěskem

Zejména důležitá životní jubilea jsou příležitostí k pořízení originálního šperku. Nemusí se jednat jen o padesátiny, ale i patnácté či osmnácté narozeniny jsou důležitou hranicí pro vstup do dospělosti.

Dárek v podobě moderních náušnic či originálního přívěsku vždy mile překvapí.

4. Výročí 10, 20, 30… let se nebude opakovat

Nemusíte slavit zrovna zlatou svatbu, abyste své lásce dokázali, že vám na ní stále záleží. I po pár letech vztahu či trvání manželství můžete obdarovat svou drahou polovičku šperkem, který jí připomene, co pro vás znamená.

5. Diamanty i o Vánocích?

Nejkrásnější svátky v roce jsou jako dělané pro milá překvapení. Podaří-li se vám jej ještě dokonale utajit, pak je radost o to větší. Když navíc krabičku s náramkem zabalíte do několika větších krabic a obdarovaný bude s napětím otevírat každou další, než se dostane k té pravé, bude to úžasný zážitek i pro vás.

5+1 Luxus po „odrození“ dítěte

To nejcennější, co vám může život dát je narození zdravého děťátka, současně je to příležitost obdarovat novopečenou maminku krásným šperkem, jež má navždy připomínat tento nádherný životní okamžik. Luxusní prsten, náušnice, náramek nebo přívěsek jsou tou správnou volbou.

Přidej komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *