Proe ženy chtějí šperky
Tipy od Petry

8 důvodů, proč milujete šperky

Díky sdílení žijeme...

Šperky ženy fascinovaly odjakživa a existuje proto hned celá řada důvodů:

  1. Muži milují krásu, protože je dnes vzácná

Krásná žena, která se ještě navíc ozdobí šperkem, přitáhne pozornost mužů jako magnet. Bez šperku, který podtrhne celkový vzhled a působí jako pověstná třešnička na dortu, to prostě není ono!

2. Ženy a šperky patří k sobě

Ženy a prstýnky, náušnice, náhrdelníky…to doslova patří k sobě. Jsou krásné, tajemné a zajímavé. Žena a výše uvedené jsou zkrátka synonyma. Obzvláště pokud jde o ženu zralou a psychicky vyspělou.

3. Ženy milují vše, co se třpytí

Psychologické testy ukazují, že lesk „zlata“ vzbuzuje v ženách vědomí úspěchu. Nejvíce nazdobené ženy se cítí také nejúspěšnější, proto touží po tom, mít co nejvíce šperků. Ale znáte to, čeho je moc…

4. Ženy milují dárečky

Ženy milují dostávat dárečky v podobě drahých kamenů. A dostat dáreček jen tak, protože si drahý muž vzpomněl? To je přeci největší romantické gesto, v jaké žena ve svém životě očekává.

5. Ženy se rády obklopují hezkými věcmi

Vybíráte-li třeba náhrdelník pro ženu, která ho nosí denně, tak je to přeci krásná odměna pro toho, kdo jí je daroval. Vybrat vhodný šperk můžete třeba podle data narození, kdy vyberete i příslušný kámen. Vyberte klidně barvu, kterou má obdarovávaná ráda.

6. Šperk je způsob, jak učinit ženu šťastnou

Cena, kterou za šperk zaplatíte, napoví, jak si svou ženu ceníte. Dobře, pokud jste bezhlavě zamilovaní, jste ochotni investovat desetitisíce. Když už budete kupovat takto drahý šperk, ujistěte se, že to Vaše drahá polovička náležitě ocení a že neplánuje brzký rozchod.

Je libo levnou bižutérii nebo luxusní diamant? Za luxusní dárek pro svou milovanou nemusíte utratit statisíce. Krásné kousky seženete v mnoha internetových obchodech za přijatelnější ceny.

7. Šperkem projevíte lásku

Šperky jsou pro ženy projevem lásky, symbolem přátelství. Jsou doplňkem, který jim umožní cítit se krásná a milovaná. Zlaté šperky nikdy nevyjdou z módy a ani neztratí na své hodnotě, proto se nebojte některý své drahé darovat.

8. Každý šperk vypráví příběh

Nevěříte? Zeptejte se ženy, která nosí třeba stále stejný řetízek, jaký je jeho původ a důvod proč jej nosí. Nezřídka se šperky dědí z generace na generaci, mnohé jsou opředené nějakou historkou nebo mají bohatou rodinnou historii.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *