Radčiny tipy

5 životníh událostí, na které nesmíte přijít bez šperku

Díky sdílení žijeme...

Společenský život nás občas nutí dodržovat určitá pravidla. Nejčastěji se jedná o vhodný typ oblečení, správné vystupování a úpravu našeho vzhledu.
Bez krásného doplňku v podobě šperku bychom na některé události vůbec neměli chodit. Patří k nim stejně jako slavnostní šaty, boty či kabelka. Které to jsou?

1. Na ples s náhrdelníkem nebo náušnicemi z bílého zlata

Plesová sezona neznamená jen užívání si tance a zábavy, je také možností hodit se do gala a předvést skvosty svého šatníku i šperkovnice.

Plesy jsou jako dělané pro navléknutí blýskavých náušnic, náhrdelníků a náramků, na které bychom v běžný všední den neměli odvahu.

2. To nejlepší pro nevěstu ve svatební den

Svatební den je velkou událostí nejen pro budoucí novomanžele, ale i pro ostatní účastníky této slávy. Za nejkrásnější musí být samozřejmě nevěsta, kterou kromě nádherných šatů a blýskavého snubního prstenu zdobí také další úchvatné šperky.

Tradicí bývá, že ženich přichází vyzvednout nevěstu u jejích rodičů spolu s dárkem, který mívá podobu právě nějakého luxusního kousku z drahého kovu. Ať už jsou to náušnice či náhrdelník (pomineme-li prsten, který je tak nějak neodmyslitelnou součástí – ale i zde se najdou výjimky), je tento šperk jakousi pomyslnou třešinkou na dokonalosti budoucí mladé paní.

3. Rodinné oslavy, výročí, promoce…

Slavnostní události, mezi které patří nejrůznější rodinné oslavy, výročí, promoce a další akce se také neobejdou bez vhodně zvolených doplňků.

Může se jednat o decentní náušnice, perlový náhrdelník či vkusný náramek. Vše by mělo příjemně doplňovat slavnostní oděv a hlavně dělat ženu ještě krásnější.

4. Dokonce i divadlo

Koupili jste si konečně lístek do národního divadla nebo jiného honosného divadla ve Vašem okolí?

I když se v posledních letech příliš na dress code nehledí, jsou stále divadlo, opera či balet svým způsobem výjimečnou událostí. Chceme-li si užít příjemný večer ve společnosti umění, měli bychom se také příjemně cítit. I střídmější oblečení snese doplněk, jenž z našeho outfitu rázem udělá slavnostnější dojem.

5. Ohákněte se i na pracovní pohovor

Čekají Vás na pohovoru dvě a více osob – personalistka i ředitel, připadne na Vás více očí. Více očí víc vidí a všimnou si každého detailu na Vašem oblečení, Vaší kůži, Vašich nedokonalostí, ale i věcí, které jsou výrazné a líbivé.

Kdo by si myslel, že se šperky hodí pouze pro slavnostní okamžiky, ten je na omylu. Ucházíte-li se o místo, které žádá určitou úroveň, je více než vhodné doplnit své oblečení nějakým luxusním kouskem.

Mohou to být slušivé náušnice nebo hodinky, které zdůrazní vaši osobnost a dodají vám sebevědomí. Stejná pravidla platí při obchodní schůzce, která je pro vás neméně důležitá.

 

Přidej komentář:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *