Tipy od Petry

5 šperků, které zvýrazní Vaši krásu

Díky sdílení žijeme...

Šperky miluje každá žena. Při výběru šperků máme dostatečný prostor vybrat si takové, které dodají i obyčejnému outfitu luxusní nádech.

1. Šperky z kombinovaných materiálů

Ženy si většinou vybírají pouze zlaté nebo stříbrné šperky. Pro nerozhodné existují na trhu kombinace zlata a stříbra. Hezky vypadají vrstvené jemné šperky, například tenké náramky, které můžete libovolně kombinovat. Pořídit si můžete také různé řetízky a náušnice, které jsou kombinací obou materiálů.

2. Prsteny nebo také prstýnky

Dříve ženy rády nosily na každém prstu jeden prsten. Chcete-li působit sofistikovaně, bohatě vám postačí jeden nebo dva prsteny, které na vaší ruce vyniknou. Zajímavou alternativou jsou tenké prstýnky, které můžete vzájemně kombinovat a vytvořit z nich několik malých nebo jeden větší prsten. Prsteny jsou nejen důkazem lásky, proto jich můžete mít kolik chcete a libovolně je střídat.

3. Šperky z růžového zlata

Pro ty, kdo mají rády tenké řetízky, náramky či zajímavé prsteny, je správnou volbou šperk z růžového zlata. Úžasně vypadají šperky kombinované s bílým zlatem. Chcete-li udělat ženě radost, pořiďte ji přívěšek se jménem, které je vytvořeno z růžového nebo bílého zlata.

4. Brože

Ženy dříve nosily brože velmi často, dnes na ně však zapomínají a připadají jim jako zbytečný doplněk. Krásnou broží však ozvláštníte šálu, kabát nebo svetr. Na trhu najdete desítky broží z různých materiálů i bižuterii.

5. Šperky s diamantem = nesmrtelná investice

Mít šperk s diamantem je přáním nejedné ženy. Při nákupu sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, nicméně se jedná o nesmrtelnou investici. Tyto nádherné šperky v podobě prstenu či náušnic se zpravidla dědí z generace na generaci. Mrkněte do šperkovnice po babičce, zda tam také nemáte zajímavý a luxusní kousek.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *