Šperky pro ženy sety
Tipy od Petry

5 typů drahokamů do Vaší šperkovnice

Díky sdílení žijeme...

Stejně, jako si vytváříme svůj šatník, měli bychom si vytvářet i základní šperky, které by ve šperkovnici rozhodně chybět neměly. Jedná se o kousky, které lze kombinovat s jinými a lze je vzít na sebe na pracovní pohovor i na schůzku s kamarádkou.  Jaké šperky vám nesmí tedy chybět?

1. Jednoduché napichovací náušnice

Nenápadná krása, která rozněžní a rozzáří vaši tvář. Tato stálice ve šperkařské síni slávy si zaslouží vaši pozornost. Hodí se pro každou ženu, na noční akce i denní nošení. Dají se kombinovat s jakýmkoliv oblečením i dalšími šperky. Klasický diamant můžete nahradit třeba zirkony nebo umělými kamínky, které jsou levnou verzí drahokamů a polodrahokamů. Pokud máte jen jedny tyto náušnice, zvolte čirou barvu kamínků. Zejména náušnice s bílým zlatem jsou dnes velice populární, trendy a zejména velice dobře „přijatelné“ společností.

2. Řetízek s přívěskem

Pro ženy, které nosí rády výraznější výstřihy, jsou skvělou volbou řetízky s přívěskem. Decentně a nenápadně působí menší ovál nebo půlkruh. Univerzální délka je 45 cm. Jste-li drobnější, postačí vám 40 cm. Přívěsky se hodí k topům, šatům i jednoduchému tričku.

3. Jednoduchý náramek

Jednoduchý a ohebný náramek zdobený diamanty, zirkony, perlami nebo barevnými kamínky. Doplní váš vzhled v letních šatech, ale i v kostýmku manažerky. V souladu s vašim stylem můžete zvolit i stříbrný náramek s několika přívěsky nebo celoperlový náramek.

4. Výrazný náhrdelník

Pro speciální společenské události by vám ve šperkovnici neměl chybět ani výrazný náhrdelník. Hodí se na svatbu, ples, významnou oslavu i premiéru v divadle. Výraznější náhrdelník je na tyto události vhodnou volbou, protože umí upoutat pozornost na váš dekolt, čímž zamaskujete jiné nedostatky. Vybírat můžete výrazné designy i barvy. Ve správné kombinaci se hodí i k džínám a triku.

5. Visací náušnice

Ke koktejlovým šatům volte výrazné, tzv. Lustrové (visací) náušnice. Hodí se na všechny typy slavnostních událostí, podobně jako výrazné náhrdelníky. Vybrat si můžete i jednodušší stříbrné nebo zlaté modely zdobené kamínky. Nebojte se rozšířit sbírku i o extravagantní modely.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *